Archiwum

Prace zdobywców wyróżnień w konkursie fotograficznym PTEw „Ewangelicyzm w Obiektywie” w kategorii „Obiekt”, cz. 2


19 czerwca 2024 r. ogłosiliśmy wyniki konkursu fotograficznego Polskiego Towarzystwa Ewangelickiego (PTEw) „Ewangelicyzm w Obiektywie”. Teraz prezentujemy te prace, które decyzją jury zdobyły wyróżnienia w kategorii „Obiekt”. Ze względu na dużą liczbę wyróżnień w tej kategorii, podzieliliśmy prezentację prac na dwie części – obecnie prezentujemy część drugą. Wszystkie wyróżnienia są równorzędne, a poniższa kolejność wynika z porządku alfabetycznego.


Wyróżnienie w kategorii „Obiekt” otrzymał Filip Kozieł za pracę „Kościół w chmurze”

Kościół ewangelicko-augsburski w Cieplicach Śląskich-Zdroju, dzielnicy Jeleniej Góry.
Wyróżnienie w kategorii „Obiekt” otrzymała Elżbieta Ogrodzka za pracę „Skoczów 2021”

W 2021 roku w godzinach porannych – widok z niedalekiego wzgórza Kaplicówka na kościół ewangelicko-augsburski w Skoczowie, w oddali piękne pasmo górskie Beskidu Śląskiego i Czantoria Wielka.
Wyróżnienie w kategorii „Obiekt” otrzymała Antonina Szczerba za pracę „Trwanie w Próbach”

Wbrew żywiołom drzewo dąb trwa. Jest symbolem człowieka, który ugina się pod przeciwnościami, ale powstaje. We współczesnej codzienności co rusz napotykamy na przeszkody. Czy człowiek w swej nadziei i wierze wytrwa? Czy nie złamią go przeciwności losu? Gdzie znajdzie siły, by się nie poddać?

Odpowiedz

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>