Archiwum

Wycieczka na Słowację: 30.10 – 1.11.2021 (wyjazd z Krakowa)

Przedstawiamy program wyjazdu na Słowację (także do pobrania w pliku Word):

Wyjazd na Słowację
Termin 30.10 – 01.11.2021

Dzień 1.: 30.10 – sobota
Zbiórka w Krakowie w godzinach porannych, przejazd w kierunku Słowacji. Przyjazd do miejscowości Kezmarok około południa, wizyta w kościele artykularnym. Następnie przejazd do Lewoczy, spacer po mieście: kościół ewangelicki, gotycki kościół pw. św. Jakuba, ratusz, mury obronne. W godzinach popołudniowych przejazd do Preszowa, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 2.: 31.10 – niedziela
Śniadanie, po śniadaniu udział w nabożeństwie ewangelickim. Czas wolny, następnie przejazd do miejscowości Medzilaborce, zwiedzanie Muzeum Andy Warhola. Następnie przejazd do miejscowości Svidnik, zwiedzanie Skansenu Kultury Ukraińskiej. W godzinach popołudniowych powrót do Preszowa. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3.: 1.11 – poniedziałek
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. W godzinach porannych spacer po Preszowie oraz wizyta w Muzeum Wina i Pałacu Rakoczego. Następnie przejazd do Bardejowa, spacer po starówce wpisanej na Listę Swiatowego Dziedzictwa UNESCO, czas wolny na lunch. Następnie przejazd do miejscowości Bardejovskie Kupele, spacer po uzdrowisku. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Cena: 995 zł od osoby

Świadczenia zawarte w cenie: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, realizacja programu wycieczki wraz z niezbędnymi rezerwacjami oraz opieką pilota, opłaty drogowe, parkingi, ubezpieczenie NNW, KL, choroby przewlekłe, bagaż.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 25 euro. W niektórych obiektach dodatkowo płatne jest również fotografowanie.

Niezbędny jest „paszport covidowy” – wydruk potwierdzający zaszczepienie.

W przyszłym tygodniu należy zadeklarować chęć wyjazdu w celu policzenia się, a gdy zbierze się odpowiednia grupa, wpłatę trzeba będzie dokonać do 15 października. W przypadku wątpliwości proszę o telefon: 791 038 899.

Bogusław Tondera – prezes Oddziału PTEw w Krakowie

2 komentarze Wycieczka na Słowację: 30.10 – 1.11.2021 (wyjazd z Krakowa)

 • J.Szturc

  Dziękuję, przekazałem Pani pytania organizatorowi.

 • Lea Kjeldsen

  dzień dobry
  chciałabym się zgłosić na wyjazd (30.10-1.11) na Słowacji.
  Gdzie będzie zbiórka w Krakowie?

  Płatność do 15 października, czy można przelewem?
  Pozdrawiam
  Lea Kjeldsen
  tel 601357537

  PS. Tak posiadam paszport covidowy

Odpowiedz

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>